For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 6:27:55 AM
Matchday 1
RB Leipzig RB Leipzig 4:30 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
Matchday 1
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 7:00 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 1
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 2:30 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
Matchday 1
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:30 PM VfL Osnabrück VfL Osnabrück
Matchday 1
Holstein Kiel Holstein Kiel 2:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
Matchday 1
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:00 PM KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
Matchday 1
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 3:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 1 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 2:00 PM Bergama Belediyespor Bergama Bld
Matchday 1 Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 3:00 PM Silivrispor Silivrispor
Matchday 1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 3:00 PM Kirikkale Büyük Anadolu Spor Büyük Anadolu
Matchday 1 Düzce Spor Düzce Spor 3:30 PM Muglaspor Muglaspor
Matchday 1 Alanya Kestel Alanya Kestelspor 3:30 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Matchday 1 Bursa Yildirim Bursa Yildirim Spor 4:00 PM Adiyaman 1954 Spor Adiyaman 1954
Matchday 1 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 4:00 PM Modafen Modafen
Matchday 1 Bayrampasa Bayrampasa Spor moved Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Matchday 11 RB Bragantino Red Bull Bragantino 4:2 Ceará Sporting Club Ceará SC
Matchday 11 Fortaleza Fortaleza Esporte Clube 1:0 Sport Club Internacional Internacional
Matchday 11 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 3:4 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
Matchday 11 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 10:00 PM Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 11 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 10:00 PM Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
Matchday 2
Southampton Southampton FC 2:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 2 Newcastle Newcastle United 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 2
Chelsea Chelsea FC 6:30 PM Liverpool FC Liverpool
Matchday 2
Leicester Leicester City 9:00 PM Burnley FC Burnley
Matchday 2 Levante Levante UD moved Atlético Madrid Atlético Madrid
Matchday 2
Sevilla FC Sevilla FC moved Elche CF Elche CF
Matchday 2 SD Huesca SD Huesca 5:00 PM Cádiz CF Cádiz CF
Matchday 2 Real Betis Real Betis Balompié 7:30 PM Real Valladolid CF Real Valladolid
Matchday 2 Granada CF Granada CF 7:30 PM Deportivo Alavés Alavés
Matchday 2 Real Sociedad Real Sociedad 10:00 PM Real Madrid Real Madrid
Matchday 1 Parma Parma Calcio 1913 1:30 PM SSC Napoli SSC Napoli
Matchday 1 Genoa Genoa CFC 4:00 PM FC Crotone Crotone
Matchday 1 Sassuolo US Sassuolo 7:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 1
Juventus Juventus FC 9:45 PM UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 4 OGC Nice OGC Nice 2:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 4 FC Metz FC Metz 4:00 PM Stade Reims Stade Reims
Matchday 4 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 4:00 PM Dijon FCO Dijon
Matchday 4 Montpellier Montpellier HSC 4:00 PM SCO Angers SCO Angers
Matchday 4 Stade Brest 29 Stade Brest 29 4:00 PM FC Lorient FC Lorient
Matchday 4 FC Nantes FC Nantes 6:00 PM AS Saint-Étienne Saint-Étienne
Matchday 4 Marseille Olympique Marseille 10:00 PM LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 8 Arsenal Tula Arsenal Tula 2:00 PM FC Sochi Sochi
Matchday 8 Ufa FK Ufa 2:00 PM CSKA Moscow CSKA Moscow
Matchday 8 Rubin Kazan Rubin Kazan 4:30 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 8 Loko Moscow Lokomotiv Moscow 7:00 PM PFK  Tambov Tambov
Matchday 2
TSV Hartberg TSV Hartberg 3:30 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 2
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 3:30 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
Matchday 2
Austria Vienna Austria Vienna 6:00 PM SV Ried SV Ried
Matchday 2 ADO Den Haag ADO Den Haag 1:15 PM FC Groningen FC Groningen
Matchday 2
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:30 PM Twente Enschede FC Twente FC
Matchday 2 Willem II Willem II Tilburg 3:30 PM Heracles Almelo Heracles Almelo
Matchday 2
Ajax Ajax Amsterdam 5:45 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 2 BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 1:30 PM Sivasspor Sivasspor
Matchday 2
Kasimpasa Kasimpasa 4:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
Matchday 2 Gaziantep FK Gaziantep FK 7:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
Matchday 2
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 7:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 1
FC Basel FC Basel 1893 5:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 1
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 5:00 PM Servette FC Servette FC
Matchday 1
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 5:00 PM FC Sion FC Sion
Matchday 8 Hibernian FC Hibernian FC 2:00 PM Rangers FC Rangers
Matchday 8 Aberdeen FC Aberdeen FC 5:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 10 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 1:1 Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) Operário-PR
Matchday 10 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 3:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 10 Cuiabá-MT Cuiabá Esporte Clube (MT) 3:0 Oeste Futebol Clube (SP) Oeste
Matchday 10 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 5:00 PM Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
Matchday 3 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 2:00 PM FK Minaj FK Minaj
Matchday 3 Zorya Lugansk Zorya Lugansk 5:00 PM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 3 Rukh Lviv Rukh Lviv 7:30 PM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 2 PAS Lamia PAS Lamia 1964 6:15 PM OFI Crete OFI Crete
Matchday 2 Volos NPS Volos NPS 8:30 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 6 Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:30 PM Club Brugge KV Club Brugge
Matchday 6 Standard Liège Standard Liège 5:00 PM KV Kortrijk KV Kortrijk
Matchday 6 KRC Genk KRC Genk 7:15 PM KV Mechelen KV Mechelen
Matchday 6 Royal Antwerp Royal Antwerp FC 9:45 PM KAS Eupen KAS Eupen
Matchday 1 Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire 5:0 Royal Excelsior Virton RE Virton
Matchday 4 Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 4:30 PM SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
Matchday 4 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 4:30 PM MFK Karvina MFK Karvina
Matchday 4 Sparta Praha AC Sparta Praha 7:00 PM FC FASTAV Zlin FC Zlin
Matchday 2 FC Copenhagen FC Copenhagen 3:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 2 Odense BK Odense Boldklub 3:00 PM FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 2 Randers FC Randers FC 5:00 PM Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 2 Vejle BK Vejle Boldklub 7:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
Matchday 8 Novi Pazar FK Novi Pazar 5:00 PM FK Indjija FK Indjija
Matchday 8 Rad FK Rad 5:00 PM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
Matchday 8 Spartak FK Spartak Subotica 5:00 PM FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 8 Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 8:00 PM FK Partizan Belgrade Partizan
Matchday 8 Red Star Red Star Belgrade 10:00 PM FK Vozdovac Vozdovac
Matchday 5 HNK Rijeka HNK Rijeka moved HNK Hajduk Split Hajduk Split
Matchday 5 NK Varazdin NK Varazdin 8:05 PM NK Osijek NK Osijek
Matchday 15 FC Honka FC Honka 1:00 PM HJK Helsinki HJK Helsinki
Matchday 15 RoPS Rovaniemen Palloseura 6:30 PM Kuopion Palloseura KuPS
Matchday 15 SJK II SJK Seinäjoki II 3:00 PM Vaasan Palloseura VPS
Matchday 15 MYPA Myllykosken Pallo -47 5:00 PM FF Jaro FF Jaro
Matchday 15 Ekenäs IF Ekenäs IF 5:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 15 IF Gnistan IF Gnistan 6:30 PM Musan Salama MuSa
Matchday 15 AC Oulu AC Oulu 6:30 PM Kokkolan Pallo-Veikot Kokkolan PV
Matchday 4 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 4:00 PM Cracovia Cracovia
Matchday 4 Lech Poznan Lech Poznan 6:30 PM Warta Poznan Warta Poznan
Matchday 6 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 5:45 PM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
Matchday 6 CSKA Sofia CSKA Sofia 8:30 PM PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 4 NK Domzale NK Domzale 5:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 4 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 7:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 4 NS Mura NS Mura 9:30 PM ND Gorica ND Gorica
Group Stage Manaus FC Manaus Futebol Clube 0:0 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
Group Stage Ypiranga Ypiranga Futebol Clube (RS) 10:00 PM Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
Group Stage Brusque Brusque Futebol Clube (SC) 10:00 PM Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
Group Stage Boa Esporte Boa Esporte Clube (MG) 10:00 PM Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
Matchday 7 MSK Zilina MSK Zilina 7:00 PM Slovan Bratislava Slo. Bratislava
Matchday 7 FK Senica FK Senica 8:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
Matchday 11 Atlas Atlas Guadalajara 0:1 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 3:0 Querétaro FC Querétaro FC
67' América CF América 1:0 Deportivo Guadalajara Chivas
Matchday 11 Toluca Deportivo Toluca 8:00 PM Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 8 Atlanta United Atlanta United FC 1:2 Inter Miami CF Inter Miami CF
Matchday 8 NY Red Bulls New York Red Bulls 0:1 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 8 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Nashville SC Nashville SC
Matchday 8 Orlando City SC Orlando City SC 4:1 Chicago Fire FC Chicago Fire
Matchday 8 D.C. United D.C. United 2:2 Toronto FC Toronto FC
Matchday 8 Houston Houston Dynamo 2:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
87' Salt Lake Real Salt Lake City 1:2 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
45' Quakes San Jose Earthquakes 1:2 HT Portland Timbers Timbers
45' LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:1 HT Colorado Rapids Colorado
Matchday 9 Pereira Deportivo Pereira 1:2 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
Matchday 9 Alianza Petrol. Alianza Petrolera 1:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 9 Millonarios Millonarios FC 1:3 Once Caldas Once Caldas
Matchday 17 Oita Trinita Oita Trinita 12:00 PM Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 17 Urawa Reds Urawa Red Diamonds 1:00 PM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 17 FC Tokyo FC Tokyo 1:00 PM Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 20 Machida Zelvia Machida Zelvia 11:00 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 20 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:30 PM Ehime FC Ehime FC
Matchday 17 Vestri Vestri Ísafjördur 5:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
Matchday 17 Magni ÍF Magni Grenivík 7:00 PM Leiknir Reykjavík Leiknir
Matchday 24 Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:00 PM Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 24 FK Slutsk FK Slutsk 3:00 PM BATE Borisov BATE Borisov
Matchday 24 Slavia Slavia Mozyr 5:00 PM Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
Matchday 28 Entag El Harby Entag El Harby 6:30 PM El Gouna FC El Gouna
Matchday 28 El Mokawloon El Mokawloon SC 9:00 PM Ittihad Alexandria El Ittihad
Matchday 13 New Mexico Utd. New Mexico United 1:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
Matchday 13 Loudoun United Loudoun United FC 0:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
Matchday 13 North Carolina North Carolina FC 0:1 Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 13 Louisville City Louisville City FC 4:1 Memphis 901 FC Memphis 901
Matchday 13 St. Louis FC Saint Louis FC 3:2 Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 13 RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros moved FC Tulsa Tulsa
Matchday 13 San Antonio FC San Antonio FC 2:0 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
90' El Paso El Paso Locomotive FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
45' Phoenix Rising Phoenix Rising FC 1:3 HT San Diego Loyal SC San Diego Loyal
Matchday 22 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors 9:00 AM Busan IPark Busan IPark
Matchday 22 FC Seoul FC Seoul 9:00 AM Daegu FC Daegu FC
Matchday 22 Pohang Steelers Pohang Steelers 9:00 AM Sangju Sangmu Sangju Sangmu
Matchday 22 Seongnam FC Seongnam FC 9:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 22 Gangwon FC Gangwon FC 9:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
Matchday 10 Richmond Kicker Richmond Kickers moved Orlando City B Orlando B
Matchday 10 Fort Lauderdale Fort Lauderdale CF 1:2 South Georgia Tormenta FC Tormenta FC
Matchday 10 Union Omaha Union Omaha 0:2 New England Revolution II Revolution II
Matchday 10 North Texas SC North Texas Soccer Club 1:1 FC Tucson FC Tucson
Matchday 2 Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 11:30 AM SC Austria Lustenau A. Lustenau
Matchday 2 Stoke City Stoke City 4:00 PM Bristol City Bristol City
Group Stage Ahli Al-Ahli Jeddah called off Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
Group Stage Sh Khodrou Shahr Khodrou FC 6:00 PM Al-Hilal Riyadh Hilal
Group Stage Esteghlal FC Esteghlal FC 9:00 PM Al-Shorta SC Al-Shorta SC
Group Stage Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 9:00 PM Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
Matchday 13 Defensor Defensor Sporting Club 4:2 Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 13 Danubio FC Danubio FC 7:00 PM Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 13 Progreso Club Atlético Progreso 9:15 PM Montevideo Wanderers Wanderers
Matchday 13 CA Cerro Club Atlético Cerro 11:30 PM CA Rentistas Rentistas
Matchday 21 FCI Levadia FCI Levadia 3:00 PM Kalju FC Kalju FC
Matchday 12 Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 2:1 Alianza Universidad Alianza UDH
Matchday 14 Buriram Utd. Buriram United moved True Bangkok United Bangkok Utd.
Matchday 27 Sukhothai FC Sukhothai FC moved Rayong FC Rayong FC
Matchday 27 Trat FC Trat FC moved PT Prachuap FC PT Prachuap FC
Matchday 6 Trat FC Trat FC 2:00 PM Sukhothai FC Sukhothai FC
Matchday 6 Muangthong Utd. SCG Muangthong United 2:00 PM Samut Prakan City Samut Prakan C.
Matchday 27 Muangthong Utd. SCG Muangthong United moved Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 27 Port FC Port FC moved Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 6 Swat Cat Nakhonratchasima Mazda FC 3:00 PM Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
Matchday 6 PT Prachuap FC PT Prachuap FC 3:00 PM Chonburi FC Chonburi FC
Matchday 8 Melaka Utd. SA Melaka United SA 4:00 PM Petaling Jaya City FC PJ City FC
Matchday 8 PDRM FA PDRM FA 4:00 PM Perak TBG Perak TBG
Matchday 8 FELDA United FELDA United FC 4:00 PM Pahang FA Pahang FA
Matchday 12 Cork City Cork City FC moved Dundalk FC Dundalk FC
Matchday 27 Balestier Khals Balestier Khalsa moved Lion City Sailors LC Sailors
Matchday 27 Geylang Geylang International moved Tampines Rovers Tampines Rovers
Matchday 2 Rochdale Rochdale AFC 5:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
Matchday 1 Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor moved Elazigspor Elazigspor
Matchday 1 Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:30 PM Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 1 GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 3:30 PM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
Matchday 1 1922 Konya 1922 Konyaspor 3:30 PM Sakaryaspor Sakaryaspor
Matchday 1 Serik Belediye Serik Belediyespor 3:30 PM Pendikspor Pendikspor
Matchday 1 Karabükspor Kardemir Karabükspor 3:30 PM Mamak FK Mamak FK
Matchday 1 Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 3:30 PM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
Matchday 1 Eyüpspor Eyüpspor 4:00 PM Pazarspor Pazarspor
Matchday 1 Turgutluspor Turgutluspor 4:00 PM Kirsehir Belediye Spor Kirsehir Bld
Matchday 1 Kirklarelispor Kirklarelispor 4:00 PM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 1 Ankara Demir Ankara Demirspor 3:30 PM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
Matchday 1 Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 3:30 PM Hacettepe Spor Hacettepe
Matchday 1 Corum FK Corum FK 3:30 PM Manisa FK Manisa FK
Matchday 1 Sancaktepe FK Sancaktepe FK 4:00 PM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 1 Inegölspor Inegölspor 4:00 PM Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
Matchday 1 Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 4:00 PM Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 1 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 7:00 PM Gümüshanespor Gümüshanespor
Matchday 1 Amed SK Amed SK 7:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 1 Kocaelispor Kocaelispor 7:00 PM Sariyer Sariyer
Matchday 4 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 9:00 PM Almere City FC Almere City
Matchday 2 Coimbra Académica Coimbra 1:15 PM Estoril Praia Estoril
Matchday 1 Santa Clara CD Santa Clara 6:00 PM CS Marítimo Marítimo
Matchday 1 Moreirense Moreirense FC 8:30 PM SC Farense Farense
Matchday 1 Tondela CD Tondela 11:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
Matchday 2 A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 2:00 PM Ankaraspor Ankaraspor
Matchday 2 Istanbulspor Istanbulspor 4:30 PM Altay SK Altay SK
Matchday 2 Giresunspor Giresunspor 7:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 3 Krystal Kherson Krystal Kherson 3:00 PM FK Polissya Zhytomyr FK Polissya
Matchday 3 FK Obolon FK Obolon Kyiv 6:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 3 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv 7:25 PM Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
Matchday 4 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 5:30 PM FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 4 FK Varnsdorf FK Varnsdorf 5:30 PM FK Blansko Blansko
Matchday 3 Fremad Amager BK Fremad Amager 2:00 PM Hvidovre IF Hvidovre IF
Matchday 3 Hobro IK Hobro IK 4:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 18 Rosenborg BK Rosenborg BK 7:00 PM FK Haugesund Haugesund
Matchday 18 Sandefjord Sandefjord Fotball 7:00 PM Strømsgodset IF Strømsgodset
Matchday 18 Viking FK Viking Stavanger 7:00 PM Aalesunds FK Aalesund
Matchday 18 SK Brann SK Brann 7:00 PM FK Bodø/Glimt Bodø/Glimt
Matchday 18 Start IK Start 7:00 PM Kristiansund BK Kristiansund BK
Matchday 18 Odds BK Odds BK 9:30 PM Stabæk Fotball Stabæk Fotball
Matchday 11 Bryne FK Bryne FK 3:00 PM Levanger FK Levanger FK
Matchday 11 Nardo FK Nardo FK 4:00 PM Asker Fotball Asker
Matchday 11 Alta IF Alta IF 3:30 PM Skeid Oslo Skeid
Matchday 11 Tromsdalen Tromsdalen UIL 4:30 PM Eidsvold Turn Fotball Eidsvold Turn
Matchday 11 IL Hödd IL Hödd 9:00 PM Valerenga Oslo II Valerenga II
Matchday 4 Korona Kielce Korona Kielce 1:40 PM Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 4 Radomiak Radomiak Radom 2:00 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 21 AIK AIK 3:30 PM Hammarby IF Hammarby
Matchday 21 Östersund Östersunds FK 3:30 PM Djurgardens IF Djurgarden
Matchday 21 Norrköping IFK Norrköping 6:30 PM Malmö FF Malmö FF
Matchday 21 IFK Göteborg IFK Göteborg 6:30 PM Kalmar FF Kalmar FF
Matchday 19 Akropolis Akropolis IF 3:30 PM Halmstads BK Halmstad
Matchday 19 Dalkurd Dalkurd FF 3:30 PM IK Brage Brage
Matchday 3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera moved Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 3 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin moved Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Matchday 1 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor 3:00 PM Edirnespor Edirnespor
Matchday 1 M.Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 3:00 PM Payasspor Payasspor
Matchday 1 Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 3:30 PM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
Matchday 1 Arnavutköy Bld Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor 4:00 PM Belediye Derince Spor Bld Derince
Matchday 1 Kizilcabölük Kizilcabölükspor 4:00 PM Cankaya FK Cankaya FK
Matchday 1 Manisaspor Manisaspor 4:00 PM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 1 1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 4:00 PM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
Matchday 1 Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 7:00 PM Ofspor Ofspor
Matchday 1 Mardin Fosfat Mardin Fosfat Spor 3:00 PM Tokatspor Tokatspor
Matchday 1 Yomra Spor Yomra Spor 3:00 PM Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 1 Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor 3:00 PM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 1 Karaman Bld Karaman Belediyespor 3:30 PM Tekirdagspor Tekirdagspor
Matchday 1 Iskenderun FK Iskenderun FK 3:30 PM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
Matchday 1 Ceyhan Spor Ceyhan Spor 3:30 PM Cengelköy SK Cengelköy
Matchday 1 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 4:00 PM Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 1 Fethiyespor Fethiyespor 7:00 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Matchday 1 Erbaaspor Erbaaspor 3:00 PM Batman Petrolspor Batman Petrol
Matchday 1 Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK 3:00 PM Icel Idmanyurdu SK Icel Idmanyurdu
Matchday 1 Karakocan FK Elazig Karakocan FK 3:00 PM Arhavi Spor Arhavi Spor
Matchday 1 Altindag Spor Altindag Spor 3:30 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Matchday 1 Erokspor Esenler Erokspor 4:00 PM Somaspor Somaspor
Matchday 1 Gölcükspor Gölcükspor 4:00 PM Carsambaspor Carsambaspor
Matchday 1 Yalovaspor Yalovaspor 4:00 PM Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 1 Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 7:00 PM Karsiyaka Karsiyaka
Matchday 6 U. Fürstenwalde FSV Union Fürstenwalde 2:30 PM FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 6 Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 2:30 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
Matchday 6 Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 2:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 6 Hertha BSC II Hertha BSC II 2:30 PM FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 4
VfR Aalen VfR Aalen 3:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 4
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:00 PM TSG Balingen TSG Balingen
Matchday 3 FC St. Pauli II FC St. Pauli II 3:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
Matchday 3 TSV Havelse TSV Havelse 3:00 PM VfB Oldenburg VfB Oldenburg
Matchday 3 SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 4:00 PM Heider SV Heider SV
Matchday 3 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 5:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
Matchday 4 Cobán Imperial Cobán Imperial 2:0 Sanarate FC Sanarate FC
Matchday 4 Achuapa Deportivo Achuapa 8:00 PM CSD Municipal CSD Municipal
Matchday 4 Xelajú CSD Xelajú MC 10:00 PM CD Malacateco Malacateco
Matchday 7 Sp. San José Sporting San José 1:2 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 7 Santos FC Santos de Guápiles FC 1:4 Municipal Pérez Zeledón Pérez Zeledón
0' Herediano CS Herediano 2:1 Guadalupe FC Guadalupe FC
Matchday 4 Omonia Nikosia Omonia Nicosia 6:30 PM AEK Larnaca AEK Larnaca
Matchday 4 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 7:30 PM APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 8:30 PM Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 13 CS Emelec CS Emelec 1:1 LDU Quito LDU Quito
Matchday 13 Uni. Católica CD Universidad Católica 9:30 PM Técnico Universitario Técnico U.
Matchday 13 Guayaquil City Guayaquil City FC 11:45 PM CD El Nacional CD El Nacional
Matchday 19 Metta FK Metta 3:00 PM Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 19 Daugavpils BFC Daugavpils 3:00 PM FK Liepaja Liepaja
Matchday 19 Tukums FK Tukums 2000 3:00 PM FK Jelgava Jelgava
Matchday 19 RFS FK RFS 5:00 PM FK Ventspils Ventspils
Matchday 19 Riga Riga FC 7:00 PM Valmiera FC Valmiera
Matchday 3 De Treffers De Treffers 3:30 PM AFC Amsterdam AFC Amsterdam
Matchday 3 GZ Hengfeng Guizhou Hengfeng 10:30 AM Liaoning Shenyang Urban LN SY Urban
Matchday 3 NT Zhiyun Nantong Zhiyun 10:30 AM Changchun Yatai CC Yatai
Matchday 3 SZ Dongwu Suzhou Dongwu 11:00 AM Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
Matchday 3 TZ Yuanda Taizhou Yuanda 2:35 PM Chengdu Better City CD Better City
Matchday 3 JX Liansheng Jiangxi Liansheng 2:35 PM Meizhou Hakka MZ Hakka
Matchday 3 SC Jiuniu Sichuan Jiuniu 3:00 PM Xinjiang Tianshan Leopard XJ T. Leopard
Matchday 1 Lija Athletic Lija Athletic FC 6:00 PM Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 1 Tarxien Tarxien Rainbows 6:00 PM Balzan FC Balzan FC
Matchday 1 Sliema Wander. Sliema Wanderers 10:15 PM Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 1 Floriana Floriana FC 10:15 PM Gzira United FC Gzira Utd